JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?


DLA SZKÓŁ I INSTYTUCJI EDUKACYJNYCH

W Ogólnopolskich Mistrzostwach MOS może wziąć udział dowolna szkoła ponadpodstawowa oraz uczelnia, która zgłosi swój udział i przeprowadzi co najmniej 50 egzaminów Microsoft Office Specialist.

Zadaniem szkoły/uczelni jest promocja Ogólnopolskich Mistrzostw MOS wśród swoich uczniów/studentów. Szkoła/uczelnia powinna wyznaczyć administratora Centrum Egzaminacyjnego Certiport. Do zadań administratora należeć będzie instalacja oprogramowania egzaminacyjnego i nadzór nad egzaminami MOS.

Na Microsoft Office Specialist World Champioship zostanie wysłany kandydat_ka z najwyższym wynikiem z egzaminu MOS.

OGÓLNOPOLSKA RUNDA MISTRZOSTW MICROSOFT OFFICE SPECIALIST 2023


m1

Terminy: Od teraz – do 15 maja 2023
Miejsce: Lokalnie, w siedzibie szkoły, lub uczelni.
Bierze w nim udział każdy student lub uczeń w wieku 13-22 lat, który zda egzamin MOS w siedzibie szkoły lub uczelni, która została zakwalifikowana do udziału w mistrzostwach przez organizatora lokalnego.

Egzaminy kwalifikacyjne przeprowadzane są w laboratoriach komputerowych wybranych szkół przez wskazanych nauczycieli. Każdy uczestnik, który zda egzamin, uzyska  pożądany na rynku pracy certyfikat.

W celu przeprowadzenia kwalifikacji, szkoła lub instytucja edukacyjna powinna zgłosić swój udział i przeprowadzić 50 lub więcej egzaminów MOS (Microsoft Office Specialist) w celu znalezienia najlepszego kandydata na mistrza kraju. Szkoły powinny posiadać Centrum Egzaminacyjne Certiport.

Instytucje edukacyjne (szkoły, uczelnie) mogą nieodpłatnie założyć własne autoryzowane centrum egzaminacyjne Certiport. Aby to zrobić wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na martyna.majewska@openedg.org


m2

Termin: 30 lipca – 2 sierpnia 2023
Miejsce: Orlando, Floryda, US

W Stanach Zjednoczonych zmierzą się najlepsi kandydaci z całego świata. Poznasz przyjaciół z każdego zakątka kuli ziemskiej. Trzydniowa impreza jest nie tylko wspaniałą rywalizacją, ale też prawdziwą przygodą z licznymi atrakcjami zapewnionymi przez organizatora. Nasz reprezentant będzie walczył o tytuł Mistrza Świata Microsoft Office i nagrodę w wysokości $8000.

warsaw-center-free-license-cc0.jpg